info@stehovanistroju.com
+420 608 800 680

Přestěhování implantoru pro Ústav jaderné fyziky AV ČR

Naše pracoviště Laboratoř Tandetronu ÚJF AV ČR potřebovalo zrealizovat transport vědeckého zařízení z Drážďan do Řeže u Prahy. Zařízení bylo třeba přesunout v co nejkompletnějším stavu, jen minimálně demontované. Byl to pro nás velmi obtížný úkol, zařízení sestává z několika až 4 tunových bloků, s rozměry 3×4 metry, které obsahují elektroniku, velmi těžké několikatunové magnety, díly jsou tak silně nevyvážené, obsahují řadu vnitřních částí, které jsme nechtěli demontovat. Součástí byly i transformátorové věže o váze 2 tun a základnou méně než 1m2, které bylo možno stěhovat pouze ve vertikální poloze. Všechny části bylo třeba velmi pečlivě naložit, zamezit nárazům a současně je umístit do haly umístěné v těsném údolí v ÚJF AVČR s minimálním manévrovacím prostorem a malým montážním otvorem, kde v některých případech byla rezerva pouze 10cm.

Industry Movers nás již od počátku zaujali svou kompetentností a profesionalitou, poskytli nám perfektní servis, asistenci a spolupráci při demontáži a přípravě zařízení a následně provedli transport, přesně na místa, která jsme označili, tím nám velmi usnadnili následnou montáž a oživení zařízení. Byli jsme s jejich prací opravdu velmi spokojeni, protože žádný problém pro ně nebyl neřešitelný, se vším si poradili. O velmi jemném zacházení s přístrojem při transportu svědčí fakt, že malá olověná krabička, která volně zůstala ležet na jedné části zařízení přicestovala zcela bez změny polohy až na místo určení v naší přístrojové hale😊 Optimistický, flexibilní, přesný a profesionální přístup týmu z Industry Movers nás přesvědčil, že firmu pro sofistikované stěhování strojů a zařízení můžeme jen doporučit.

Tým LT AV ČR

79 thoughts on “Přestěhování implantoru pro Ústav jaderné fyziky AV ČR”

  1. 👉 $5,000 FREE EXCHANGE BONUSES BELOW 📈 👉 PlaseFuture FREE $3,000 BONUS + 0% Maker Fees 📈 + PROMOCODE FOR NEWS USERS OF THE EXCHANGE 👉 [M0345IHZFN] — 0.01 BTC 👉 site: https://buycrypto.in.net Our site is a secure platform that makes it easy to buy, sell, and store cryptocurrency like Bitcoin, Ethereum, and More. We are available in over 30 countries worldwide.

  2. Pingback: 2unified
  3. Бери и повторяй, заработок от 50 000 рублей. [url=https://vk.com/zarabotok_v_internete_dlya_mam]заработок через интернет[/url]

  4. Happy belated birthday, thanks for sharing your simple but happy memories of the day. I love that, date night birthdays 4 the win!Angie, I’m so glad you stopped by my blog today because it means that I’ve found yours. This story cracked me up completely and it so easily could have been me. So similar – that Nirvana have a lot to answer for when you think about it. I love your outfit… I’d still wear it. I wish we could still get away with it! THere’s nothing more fun than playing with fash (or anti-fash, as I’m sure we thought we were!).Shame about the beer. Like you, the failed attempt to properly thank that couple would stay with me forever. Mind you, I was half hoping that you’d get to their house and it would be some wild cult that took you eight years to free yourself from. Of course not. Of course I didn’t want that for you… 🙂 x

Leave a Comment

Nezávazná poptávka

Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžeme pomoci i Vám!