info@stehovanistroju.com
+420 608 800 680

Stěhování strojů

Přestěhujeme každý stroj rychle a efektivně. Před přepravou vše detailně naplánujeme, odborně odpojíme a demontujeme. Poté stěhovaný předmět bezpečně naložíme a převezeme na určené místo. Na závěr vše opět smontujeme a uvedeme do provozu.

Nabízíme vám také přepravu a montáž výrobních linek bez ohledu na to, jak velké jsou. Naší prioritou je spokojenost zákazníků a profesionálně odvedená práce. Pokud tedy chcete přesunout celou výrobní linku, jsme vám k dispozici.

Na naši práci poskytujeme také záruční a pozáruční servis.

K bezpečné přepravě těžkých nákladů a výrobních linek používáme nejmodernější technologie, společně s plně kvalifikovaným a zkušeným personálem.

V rámci stěhování poskytujeme

Odpojení a zpětné připojení k energiím

Před stěhováním odpojíme stroj od energií a znovu zapojíme v cílové destinaci. Vaši zaměstnanci tedy mohou stroj okamžitě začít znovu používat.

Rozměření

Naším cílem je bezproblémová přeprava vašich strojů, proto vše pečlivě plánujeme dopředu. Nejprve změříme stroje a poté vybereme správnou techniku pro bezproblémovou realizaci stěhování.

Ustavení

Stroje jsou ustaveny podle dříve připravených plánů.

Vyvažování a kotvení strojů

Pro bezpečnou přepravu musí být stroje ustaveny, vyváženy a ukotveny. Proto jsme plně vybaveni různými typy zabezpečení, čímž je zajištěna bezpečná přeprava i u složitějších strojů.

Stavební práce

Před samotným transportem můžeme připravit spodní stavby, realizovat výkopové práce – např. pro elektroinstalaci, svařovací práce při montáži konstrukce, výrobu plošin, vyrovnání chodby atd. Neváhejte nás kontaktovat.

Vzduchotechnika

Ventilační technologie často úzce souvisí s provozem strojů, proto vám nabízíme také stěhování ventilační techniky. Samozřejmostí je příprava plánu před samotnou přepravou, aby vše mohlo probíhat bezproblémově.

Obalový materiál

Před každým stěhováním musí být všechny předměty pečlivě zabaleny a uloženy, aby nedošlo k jejich poškození. S tím samozřejmě počítáme a proto máme k dispozici různé obalové materiály, jako jsou lepenkové krabice, bedny a další. Vše, co by se mohlo poškodit, zajistíme také bublinkovou fólií a lepící páskou. Menší předměty jsou pomocí páskovacího stroje připevněny na paletu. Pokud potřebujete delší skladování nebo plánujete lodní přepravu, zabalíme vše do antikorozních materiálů.

Naposledy jsme stěhovali

Nejnovější realizace stěhování zahrnovala transport vědeckého zařízení z Drážďan do Řeže u Prahy. Zařízení bylo třeba přesunout v co nejkompletnějším stavu, jen minimálně demontované.

Dozvědět se více

Jak spolupráci hodnotí zákazník

Industry Movers nás již od počátku zaujali svou kompetentností a profesionalitou, poskytli nám perfektní servis, asistenci a spolupráci při demontáži a přípravě zařízení a následně provedli transport, přesně na místa, která jsme označili, tím nám velmi usnadnili následnou montáž a oživení zařízení. Byli jsme s jejich prací opravdu velmi spokojeni, protože žádný problém pro ně nebyl neřešitelný, se vším si poradili.

Tým LT AV ČR

Zobrazit všechny reference

Nezávazná poptávka

Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžeme pomoci i Vám!