info@stehovanistroju.com
+420 608 800 680

Stěhování výrobních linek

K stěhování výrobních linek přistupujeme komplexně. Před samotným stěhováním vše detailně naplánujeme, odborně odpojíme a v případě nutnosti demontujeme. Poté stěhovaný předmět bezpečně naložíme a převezeme na určené místo, kde vše opět smontujeme a uvedeme do provozu. Celý tento proces navíc zvládneme rychle a velmi efektivně. Přesvědčte se sami.

Pokud potřebujete přestěhovat pouze pár strojů, nabízíme také stěhování samostatných strojů – bez ohledu na to, jak velké nebo těžké jsou. Pokud tedy plánujete v blízké budoucnosti stěhování, jsme vám k dispozici.

Abychom mohli garantovat bezpečnou přepravu, využíváme nejmodernější technologie, společně s plně kvalifikovaným a zkušeným personálem. Na naši práci poskytujeme také záruční a pozáruční servis.

V rámci stěhování poskytujeme

Odpojení a zpětné připojení k energiím

Před stěhováním odpojíme stroj od energií a znovu zapojíme v cílové destinaci. Vaši zaměstnanci tedy mohou stroj okamžitě začít znovu používat.

Rozměření

Naším cílem je bezproblémová přeprava vašich strojů, proto vše pečlivě plánujeme dopředu. Nejprve změříme stroje a poté vybereme správnou techniku pro bezproblémovou realizaci stěhování.

Ustavení

Stroje jsou ustaveny podle dříve připravených plánů.

Vyvažování a kotvení strojů

Pro bezpečnou přepravu musí být stroje ustaveny, vyváženy a ukotveny. Proto jsme plně vybaveni různými typy zabezpečení, čímž je zajištěna bezpečná přeprava i u složitějších strojů.

Stavební práce

Před samotným transportem můžeme připravit spodní stavby, realizovat výkopové práce – např. pro elektroinstalaci, svařovací práce při montáži konstrukce, výrobu plošin, vyrovnání chodby atd. Neváhejte nás kontaktovat.

Vzduchotechnika

Ventilační technologie často úzce souvisí s provozem strojů, proto vám nabízíme také stěhování ventilační techniky. Samozřejmostí je příprava plánu před samotnou přepravou, aby vše mohlo probíhat bezproblémově.

Obalový materiál

Před každým stěhováním musí být všechny předměty pečlivě zabaleny a uloženy, aby nedošlo k jejich poškození. S tím samozřejmě počítáme a proto máme k dispozici různé obalové materiály, jako jsou lepenkové krabice, bedny a další. Vše, co by se mohlo poškodit, zajistíme také bublinkovou fólií a lepící páskou. Menší předměty jsou pomocí páskovacího stroje připevněny na paletu. Pokud potřebujete delší skladování nebo plánujete lodní přepravu, zabalíme vše do antikorozních materiálů.

Naposledy jsme stěhovali

Naše nejnovější stěhování proběhlo ve společnosti MORIS design, což je výrobní společnost s přesahem do marketingu, designu a řešení prodejních strategií. Na trhu funguje úspěšně již od roku 1997.

Dozvědět se více

Nezávazná poptávka

Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžeme pomoci i Vám!