info@stehovanistroju.com
+420 608 800 680

Stěhování průmyslových strojů v České republice

Většina společností zaměřených na stěhování strojů v České republice nebo ve světě obvykle používá postupy, které často vůbec nesplňují očekávání společnosti/zákazníka. Existuje mnoho případů, kdy se dodatečné náklady kvůli špatnému plánování a organizaci či dokonce improvizaci vyšplhaly na jen těžce uvěřitelné částky. Všechny tyto nežádoucí skutečnosti vedou k výraznému prodloužení doby návratnosti investic. Mnoho specializovaných stěhovacích společností, které se zaměřují na stěhování průmyslových a těžkých strojů, najímají nekvalifikovanou pracovní sílu nebo používají nestandardní materiály.

Rádi Vám pomůžeme

Je zřejmé, že hlavní body v procesech údržby a stěhování průmyslových strojů musí být aplikovány od prvního kontaktu se společností/zákazníkem. Pojmenujeme potenciální překážky v rámci celého procesu stěhování a jako odborníci v oblasti průmyslových strojů a montáže vám nabídneme efektivní a úspěšná řešení. Jak dokazují naše reference.

Nestěhujeme jen v rámci České republiky, ale i po celém světě. Zkušenosti, které jsme v průběhu let získali na velkých projektech, nám umožňují předvídat většinu problémů, které mohou nastat. To vše je možné díky infrastruktuře, kterou jsme vybudovali a neustálému školení a zlepšování našich zaměstnanců.

Leave a Comment

Nezávazná poptávka

Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžeme pomoci i Vám!