info@stehovanistroju.com
+420 608 800 680

Stěhování výrobních průmyslových strojů a vybavení

Potřebujete přestěhovat výrobní průmyslové stroje či vybavení?

Stěhování je činnost, kterou většina lidí a podniků čas od času realizuje. Co když ale nestěhujete kancelář nebo byt, ale celou obchodní či výrobní linku? Je jasné, že v takovém případě vám jen těžko vyjde vstříc běžná stěhovací společnost. Taková společnost může stěhovat třeba klavír, ale ne těžká a nadměrná břemena, jako jsou průmyslové výrobní stroje. Lidská síla zde jednoduše nestačí. Je proto nutné použít mechanizaci, jeřáby a speciální přepravní plošiny, které lze použít například k přemístění několika tunové výrobní linky.

Jak se stěhují stroje?

Průmyslové výrobní stroje není lehké přestěhovat. Je nutné je nejprve odpojit od elektrické sítě, demontovat některé části a v případě potřeby i vypustit provozní kapaliny. Na cílovém místě je pak nutné ho znovu sestavit, ukotvit, připojit ke všem sítím a poté pečlivě zkalibrovat a usadit. Je jasné, že tyto složité úkony mohou provádět pouze zkušení odborníci, kteří dokonale rozumějí používaným stěhovacím nástrojům a zařízením.

Efektivní a levná přeprava velkých nákladů

Pokud potřebujete přesunout průmyslový stroj nebo rovnou celou výrobní linku, měli byste se obrátit na profesionály. Naše firma disponuje potřebnou technikou a zkušenými odborníky. Navíc fungujeme nejen v rámci České republiky, ale i v zahraničí. Pokud tedy máte v plánu stěhování a obáváte se problémů, nyní můžete dostat tyto obavy z hlavy. S námi bude stěhování hračka, bez ohledu na velikost nebo váhu daného předmětu.

Leave a Comment

Nezávazná poptávka

Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžeme pomoci i Vám!