info@stehovanistroju.com
+420 608 800 680

Výběr společnosti pro stěhování strojů

Potřebujete specializovanou společnost k přesunu strojních a průmyslových zařízení

Stěhování je součástí života a téměř každý jej prožívá alespoň jednou v životě. Co byste ale měli dělat, pokud chcete přesunout celou továrnu namísto své kanceláře nebo bytu? Továrnu s výrobními zařízeními a montážními linkami, těžkou technikou nebo nadměrnými zařízeními? Typická stěhovací společnost nemá kapacitu ani technologii k stěhování předmětů o hmotnosti několika tun. V takovém případě se proto v žádném případě neobejdete bez profesionálů, kteří se specializují na stěhování těchto těžkých předmětů.

Kdo může přestěhovat celou továrnu?

Stěhování nadměrných nákladů vyžaduje nejen speciálně vyškolený personál, ale také jeřáby s dostatečnou nosností, aby takový předmět unesly. Kromě toho, těžké a velké zařízení nelze naložit do normálního nákladního vozu, protože maximální zatížení je regulováno daným státem. Přesto existují společnosti, které se specializují na přemístění podobných zařízení a mohou přemístit např. celou výrobní linku. Jednou z nich je i naše společnost, která nabízí komplexní služby v oblasti stěhování těžkých předmětů – dokážeme přemístit stroje o hmotnosti až 100 tun.

Je jasné, že manipulace s tak těžkými předměty není snadná. Vyžaduje to nejen nejnovější technologii, ale také zkušený a vyškolený personál, který je schopný manipulovat s předměty stěhování tak, aniž by je v průběhu jakkoliv poškodil. To však není vše. Na konci musí být zařízení znovu smontováno, ukotveno a pečlivě seřízeno, aby stroje fungovaly jako před začátkem stěhování. Naše firma zajistí, abyste se jako zákazník nemusel o nic starat. Pokud tedy v budoucnu plánujete stěhovat něco opravdu těžkého či rozměrného, můžete do té doby v klidu spát s vědomím, že váš problém má snadné řešení.

Leave a Comment

Nezávazná poptávka

Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžeme pomoci i Vám!